RADIOFREKVENCE je metoda známá také jako nechirurgický liftink. Jedná se o neinvazní techniku, bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Radiofrekvenční vlny  pronikají přes povrch pokožky, aniž by ho jakkoliv poškodily. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.
Průběh ošetření
Po odlíčení a tonizaci pokožky provedeme radiofrekvenční ošetření pomocí speciální ho přístroje s hlavicemi tak malými, že dovolují i zákroky okolo očí.
Výsledky ošetření
Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky,není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích.Všeobecně se však doporučují 2−6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15−20 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.
Kontraindikace
Těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění,
poruchy srážlivosti krve, nemoci
pojivové tkáně, rakovina, nedávné kolagenové
výplně, osoby s kovovými implantáty v těle.
Ošetření obličeje provádí zkušená kosmetička s dlouholetou praxí