Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hluboké dermis a do subdermálních vrstev pokožky. Tato energie proniká přes povrch pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti. Ošetření je ideální pro dámy s mírně ochablou pokožkou s projevy celulity až celulitidy, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Výsledky ošetření
Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem celulitidy a zmírněním projevů ochablé pleti. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky,není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15-20 dní.Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.

Kontraindikace
Těhotenství a laktace
vážná srdeční onemocnění
poruchy srážlivosti krve
nemoci pojivové tkáně
rakovina
nedávné kolagenové výplně
osoby s kovovými implantáty v těle