Regenerační masáž - kouzlo uvolnění. Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém napětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organizmu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, navozuje příjemnou náladu.Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organizmu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.Provádí se tlakem bříšky prstů na svalové úpony a svalovinu. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů. K masáži používám směsi éterických  olejů, které zároveň blahodárně působí i na nervový systém.
Součástí terapie jsou rady, jak si pomocí uvolňovacích cviků a reflexní terapie udržovat konkrétní problematické partie v optimálním stavu.

Umocnění prožitku nebo účinků klasické masáže výborně podporují níže nabízené zábaly zejména pak rašelinový a čokoládový.